Sitemizde kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri sırasında girilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde tutulmamaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların erişiminden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir ve uluslararası bir standarttır. İşlemler sürecine girmenizle birlikte güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan ilki browser'ınızın alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. İşlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Üçüncü kişilerin paylaşımına sunulmaz, devredilmez.

BroadLink.com.tr gizliliğinizi korumak konusunda kararlıdır. Bu gizlilik bildirimi, BroadLink.com.tr sitesinin (Site) veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklar. Bu siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ettiğinizi gösterir.

BroadLink.com.tr web sitesinin ziyaret amaçlı olarak kullanılmasından dolayı kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep edilmemektedir. Bunun dışında BroadLink.com.tr üyeliği ve BroadLink.com.tr’den alışveriş yapabilmeniz için bazı kişisel bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır.

Şahsınıza ait bilgilerin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını, teyit ve taahhüd ederiz. Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla, ve şirketinizle ile ilgili bilgiler olabilir.

18 yaşından küçüklerin, BroadLink.com.tr Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından dolayı TRZ İç ve Dış ticaret, Reklamcılık, İnşaat, Bilişim, Gıda San. ve Tic. Ltd.Şti. veya BroadLink.com.tr sorumlu tutulamaz. Site, ziyaretleriniz hakkında, Siteye erişmek için kullandığınız Internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişme tarihi ve saatiniz, Sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve Sitenin yönetilmesi için kullanılır.

Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.

BroadLink.com.tr’de işlem süreçlerinin kısaltılması, şifre gizliliği, alışveriş sepetlerinin takibi ve müşteri tercihleri doğrultusunda içerik sunulması gibi bazı gerekli durumlarda; “cookie” olarak tanımlanan standart bir internet uygulamasına yer verilmektedir.

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleyebiliriz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.