BroadLink BestCon Sensör Kiti                                                    
 • BroadLink ailesinin BestCon markası adı altındaki akıllı sensör kitidir.
 • BestCon sensör kitiniz BroadLink uygulaması ile kullanılır.
 • BestCon sensör kitinizi bir alarm kiti veya yaşlı bakım kiti olarak kullanabilirsiniz. Telefonunuz üzerinden evinizdeki bütün sensörleri görebilir,görevler verebilir, telefonunuza bildirimler alabilir veya basılabilen düğmeye farklı görevler verip düğme üzerinden bildirimler alabilirsiniz.
 • BestCon sensör kitimizin içeriği 1 adet merkez ünitesi (gateway) ve askı aparatı, 1 adet multi sensör, 1 adet kapı sensörü, 1 adet ethernet kablosu,1 adet mini usb güç kablosu ve ingilizce kullanım klavuzu şeklindedir.
 • Merkez ünite, modeminize kutu içeriğinde olan ethernet kablosu ile bağlanır, gene kutu içeriğinde olan mini usb güç kablosu ile merkez unitenize güç verirsiniz sonrasında BroadLink uygulamanız merkez ünitenizi otomatik bulur ve ekler. (ünitenin üzerindeki ışığın yeşil renk olmasını bekleyin) Merkez ünitenizin broadlink uygulamasında olan ara yüzünden kutu içeriğinde olan multi sensör ve kapı sensörlerini ekleyebilirsiniz.(Ekleme işlemi accessories bölümünden yapılmalıdır)
 • Multi Sensör 3 adet ince kalem pil ile çalışır ve kutu içerisinden eşleşme modunda gelir.(yeniden eşleşme moduna almak için multi sensörün üzerine 6 saniye basılı tutun hareket sensörünün solundaki kırmızı ışık yanıp sönmeye başlayacaktır) BroadLink uygulamasının içerisinden merkez ünitenin accessories bolumunden cihazı ekleyebilirsiniz.
 • BestCon kapı sensörü ile kapınızın anlık durumunu BroadLink uygulaması üzerinden dünyanın her yerinden görebilirsiniz. Kapının açılması veya kapanmasına göre telefonunuza bildirim alabilir. Kapının durumuna göre diğer cihazlarınıza görevler verebilir ve eskiye dönük kapı durumunu inceleyebilirsiniz.(Kapı sensörümüz CR2450 pil ile çalışır ve merkez ünite ile arasında olabilecek en uzun mesafe 50 metredir.)
 • Multi sensör taşınabilir ve istediğiniz odaya yerleştirilebilir. Merkez unite ile multi sensör arasında olabilecek en uzun mesafe 50 metredir.
 • Multi sensör kendi içerisinde ısı, nem, ışık ve hareket sensörü barındırır ayrıca üzerinde basılabilen bir düğme barındırır. Bulunduğu odadaki anlık ısı,nem,ışık değerlerine bakabilir ayrıca odadaki hareket durumunu BroadLink uygulaması üzerinden görebilirsiniz. Bulunduğu odayı sürekli sezinler.
 • BestCon Sensör Kiti ürünümüz yetkili distribütör firmamız tarafindan 2 yıl garantilidir. Cihazımız Türkçe ek kullanım klavuzlu, garanti belgeli ve Türkiye uyumlu modeldir
  Isı Sensörü:
 • Multi sensör üzerinde bulunan ısı sensörüyle odanızın anlık derecesini görebilir, değişen ısı derecelerini çizelge şeklinde saatlik olarak tablo şeklinde inceleyebilirsiniz. Bunun yanında details (Ayrıntılar) kısmından aynı gün içerisinde olan dakikalık değişen ısı durumlarının kayıtlarını inceyebilirsiniz eğer isterseniz çalışmaya başladığı tarihten itibaren eski günlerin değişen ısı derecelerini görebilir hangi gün hangi saat hangi dakika odanızdaki ısının durumu nedir görebilirsiniz.
 • Multi sensörün bildirim ayarları kısmıdan veya BroadLink uygulamasının rutin kısmından ısı sensörüne görevler verebilirsiniz. Sensör belirlediğiniz ısı derecesine çıkarsa veya belirlediğiniz ısı derecesinin altına düşerse cep telefonunuza bildirim gelebilir. (evinizi başka telefonlar ile paylaşmışsanız o telefonlarada aynı şekilde bildirim gider, bildirimde ne yazması gerektiğini kendiniz belirleyebilirsiniz) veya ısının derecesine göre BroadLink uygulamanızda kayıtlı olan diğer cihazlarınızı kullanabilirsiniz, uygulamanızda bir klima var ise ısı derecesine göre klimanızı otomatik açabilir veya kapatabilirsiniz (odanızı otomatik iklimlendirmenizi sağlar) isterseniz kayıtlı olan televizyonunuzu ısı derecesine göre açıp kapatabilirsiniz tamamen sizin hayal gücünüze bağlı senaryolar üretebilirsiniz. BroadLink uygulamanıza kaydettiğiniz bütün senaryoları ısı derecesine göre otomatik çalıştırabilirsiniz.
  Nem Sensörü:
 • Multi sensör üzerinde bulunan nem sensörüyle odanızın nem oranını görebilir, değişen nem oranını çizelge şeklinde saatlik olarak tablo şeklinde inceleyebilirsiniz. Bunun yanında details (Ayrıntılar) kısmından aynı gün içerisinde olan dakikalık değişen nem oranının kayıtlarını inceyebilirsiniz eğer isterseniz çalışmaya başladığı tarihten itibaren eski günlerin değişen nem oranlarını görebilir hangi gün hangi saat hangi dakika odanızdaki nem oranı nedir görebilirsiniz.
 • Multi sensörün bildirim ayarları kısmıdan veya BroadLink uygulamasının rutin kısmından nem sensörüne görevler verebilirsiniz. Sensör belirlediğiniz nem oranına çıkarsa veya belirlediğiniz nem oranının altına düşerse cep telefonunuza bildirim gelebilir. (evinizi başka telefonlar ile paylaşmışsanız o telefonlarada aynı şekilde bildirim gider, bildirimde ne yazması gerektiğini kendiniz belirleyebilirsiniz) Veya nem oranına göre BroadLink uygulamanızda kayıtlı olan diğer cihazlarınızı kullanabilirsiniz, uygulamanızda bir klima var ise nem oranına göre klimanızı otomatik açabilir veya kapatabilirsiniz (odanızı otomatik iklimlendirmenizi sağlar) isterseniz kayıtlı olan televizyonunuzu nem oranına göre açıp kapatabilirsiniz tamamen sizin hayal gücünüze bağlı senaryolar üretebilirsiniz. BroadLink uygulamanıza kaydettiğiniz bütün senaryoları nem oranına göre otomatik çalıştırabilirsiniz.
  Işık Sensörü:
 • Multi sensör üzerinde bulunan ışık sensörüyle odanızın ışık durumunu görebilir, değişen nem ışık durumunu çizelge şeklinde saatlik olarak tablo şeklinde inceleyebilirsiniz. Bunun yanında details (Ayrıntılar) kısmından aynı gün içerisinde olan dakikalık değişen ışık durumu kayıtlarını inceyebilirsiniz eğer isterseniz çalışmaya başladığı tarihten itibaren eski günlerin değişen ışık durumlarını görebilir hangi gün hangi saat hangi dakika odanızdaki ışık durumu nedir görebilirsiniz.
 • Multi sensörün bildirim ayarları kısmıdan veya BroadLink uygulamasının rutin kısmından ışık sensörüne görevler verebilirsiniz. Sensör belirlediğiniz ışık durumuna çıkarsa veya belirlediğiniz ışık durumunun altına düşerse cep telefonunuza bildirim gelebilir. (evinizi başka telefonlar ile paylaşmışsanız o telefonlarada aynı şekilde bildirim gider, bildirimde ne yazması gerektiğini kendiniz belirleyebilirsiniz) Veya ışık durumuna göre BroadLink uygulamanızda kayıtlı olan diğer cihazlarınızı kullanabilirsiniz, uygulamanızda bir perde var ise ışık durumuna göre perdenizi otomatik açabilir veya kapatabilirsiniz (4 farklı ışık modu bulunur bunlar dark,low,normal ve bright şeklindedir) isterseniz kayıtlı olan televizyonunuzu ışık durumuna göre açıp kapatabilirsiniz tamamen sizin hayal gücünüze bağlı senaryolar üretebilirsiniz. BroadLink uygulamanıza kaydettiğiniz bütün senaryoları ışık durumuna göre otomatik çalıştırabilirsiniz.
  Hareket Sensörü:
 • Multi sensör üzerinde bulunan hareket sensörüyle odanızın anlık hareket durumunu görebilir, değişen hareket durumunu çizelge şeklinde saatlik olarak tablo şeklinde inceleyebilirsiniz. Bunun yanında details (Ayrıntılar) kısmından aynı gün içerisinde olan dakikalık değişen hareket durumu kayıtlarını inceyebilirsiniz eğer isterseniz çalışmaya başladığı tarihten itibaren eski günlerin değişen hareket durumlarını görebilir hangi gün hangi saat hangi dakika odanızdaki hareket durumu nedir görebilirsiniz.
 • BroadLink uygulamamızda olan bildirim özelliği sayesinde hareket sensörünüzü bir alarm sensörü şeklinde veya yaşlı bakımı için ayarlanmış sensör şeklinde kullanabilirsiniz.
 • Multi sensörün bildirim ayarları kısmıdan veya BroadLink uygulamasının rutin kısmından hareket sensörüne görevler verebilirsiniz. Sensör odada belirlediğiniz hareket durumuna göre cep telefonunuza bildirim gelebilir. (evinizi başka telefonlar ile paylaşmışsanız o telefonlarada aynı şekilde bildirim gider, bildirimde ne yazması gerektiğini kendiniz belirleyebilirsiniz) Odanızda hareket olduğu anda veya odanızda kimse olmadığı zaman bildirim alabilirsiniz aynı zamanda hareket durumuna göre BroadLink uygulamanızda kayıtlı olan diğer cihazlarınızı kullanabilirsiniz, uygulamanızda bir avize veya ışık var ise hareket durumuna göre avizenizi veya ışığınızı otomatik açabilir veya kapatabilirsiniz, isterseniz kayıtlı olan televizyonunuzu hareket durumuna göre açıp kapatabilirsiniz tamamen sizin hayal gücünüze bağlı senaryolar üretebilirsiniz. BroadLink uygulamanıza kaydettiğiniz bütün senaryoları hareket durumuna göre otomatik çalıştırabilirsiniz.
  Basılabilen Düğme:
 • Multi sensör üzerinde basılabilen bir düğme vardır. Bu düğme eğer evinizde bakıma muhtaç bir yaşlınız var ise bu düğmeye basarak sizin cep telefonunuza bildirim yollayabilir haliyle düğmeye basıldığı zaman anında bilginiz olacaktır.(Size gelecek olan bildirimde ne yazması gerektiğini siz belirleyebilirsiniz)
 • Multi Sensör üzerindeki düğme panic butonu şeklinde de kullanılabilir. Multi sensör taşınabilir olduğu için istediğiniz odaya yerleştirebilirsiniz
 • Bunun yanında düğmeye basma durumuna göre BroadLink uygulamanızda kayıtlı olan diğer cihazlarınızı kullanabilirsiniz, uygulamanızda bir avize veya ışık var ise düğmeye basıldığı zaman avizenizi veya ışığınızı otomatik açabilir veya kapatabilirsiniz, isterseniz kayıtlı olan klimanızı düğmeye basarak açıp kapatabilirsiniz tamamen sizin hayal gücünüze bağlı senaryolar üretebilirsiniz. BroadLink uygulamanıza kaydettiğiniz bütün senaryoları düğmeye basarak otomatik çalıştırabilirsiniz. 
  Kapı Sensörü:
 • Multi sensör üzerinde bulunan kapı sensörüyle odanızın anlık kapı durumunu görebilir, değişen kapı durumunu çizelge şeklinde saatlik olarak tablo şeklinde inceleyebilirsiniz. Bunun yanında details (Ayrıntılar) kısmından aynı gün içerisinde olan dakikalık değişen kapı durumu kayıtlarını inceyebilirsiniz eğer isterseniz çalışmaya başladığı tarihten itibaren eski günlerin değişen kapı durumlarını görebilir hangi gün hangi saat hangi dakika kapınız açık mı kapalı mı durumu nedir görebilirsiniz.
 • BroadLink uygulamamızda olan bildirim özelliği sayesinde kapı sensörünüzü bir alarm sensörü şeklinde veya yaşlı bakımı için ayarlanmış sensör şeklinde kullanabilirsiniz.
 • Multi sensörün bildirim ayarları kısmıdan veya BroadLink uygulamasının rutin kısmından kapı sensörüne görevler verebilirsiniz. Sensör kapınızın açık veya kapalı durumuna göre cep telefonunuza bildirim yollayabilir. (evinizi başka telefonlar ile paylaşmışsanız o telefonlarada aynı şekilde bildirim gider, bildirimde ne yazması gerektiğini kendiniz belirleyebilirsiniz) kapınızın açık veya kapalı durumuna göre bildirim alabilirsiniz aynı zamanda kapı durumuna göre BroadLink uygulamanızda kayıtlı olan diğer cihazlarınızı kullanabilirsiniz, uygulamanızda bir avize veya ışık var ise kapı durumuna göre avizenizi veya ışığınızı otomatik açabilir veya kapatabilirsiniz, isterseniz kayıtlı olan televizyonunuzu kapı durumuna göre açıp kapatabilirsiniz tamamen sizin hayal gücünüze bağlı senaryolar üretebilirsiniz. BroadLink uygulamanıza kaydettiğiniz bütün senaryoları kapı durumuna göre otomatik çalıştırabilirsiniz.
 • Kapı sensörü siz evde olmasanız bile kapınızın durumunu yaklaşık 4 saatte bir kontrol eder ve ayrıntılar kısmında kapalı olarak not alır. Herhangi bir açılmaya veya kapanmaya programlanmış ise size anında bildirim yollayabilir aynı zamanda diğer BroadLink uygulamanıza kaydettiğiniz cihazlarıda aynı anda kapatıp açabilir.